SSS

Sık Sorulan Sorular:

Maksimum Sınıf kapasitesi nedir?

ITIL 4, COBIT 5, CBAP ve PMP eğitimleri için hepsinde maksimum sınıf kapasitesi: 15 kişidir.

Minimum Sınıf Kapasitesi nedir?

Bir sınıf açmak için gerekli en az katılımcı sayısı: 4 kişidir.

Sizden (Orhan Kalaycı’dan) daha önce ders almıştım, EnUcuzSertifika.com da verilen eğitimler farklı mı?

Evet, farklı. EnUcuzSertifika.com ‘da odak noktası sınava hazırlanmaktır. Stratejimiz: Daha çok örnek soru çözmek üzerinedir. EnUcuzSertifika.com’da hem soruların nasıl hazırlandığının mantığı açıklanacak, her bir katılımcıdan en az 100 soru hazırlanması istenecek. Sınıf’da en az 500 örnek soru çözülecektir.

Bunun üniversite sınavına girerken yapılan ve sonra unutulan ezberlerden ne farkı var?

Orhan Kalaycı’nın verdiği eğitimlerden birine katılmışsanız, sınıfta ne kadar çok eğlendiklerini, gülerek, şakalar yaparak ders işlendiğini görürsünüz… İnsan öğrenme yönetimi olarak, eğlendiginde ve günlük yaşadığı hikayeler ile öğrenirse hem hızlı öğreniyor hem de kolay kolay unutmuyor… örneğin, pmpkoc blog sayfasındaki yazılara bi bakın: http://www.pmpkoc.net/blog/tursusu-da-eksik-olsun

ITIL 4 foundation hazırlık eğitiminde sınav ücreti ne kadar?

ITIL 4 sınav ücreti $295 ‘dir.

İşim nedeniyle bazen acilen yurtdisina cikmam gerekebiliyor. O yuzden eger kayıt olduğum tarihte bir sorun cikarsa; sonraki uygun ilk egitim ve sinav tarihine erteleyebilirim degil mi?

Evet, ertelemek mumkun; egitimden 1 hafta oncesine kadar haber verirseniz iyi olur.  Sinav icin egitimden bir hafta once sinava katilacaklarin isimlerini yurtdisina gondermemiz gerekiyor.  

Akredite misiniz?

Evet, Peoplecert tarafından akredite olan kuruluş içinde KALAYCI limited olarak bizi de görebilirsiniz.

Bakınız: https://www.peoplecert.org/ways-to-get-certified/offline?families=E53F765420614B518BA357AAB92C4320,39BF4BDDA8A14FE5BFC141F07F7D1E97