SSS

Sık Sorulan Sorular:

ITIL® 4 Sertifikasını nasıl alacağım konusunda detaylı bilgi verir misiniz?

Şu ana kadar EnUcuzSertifika.com olarak başarı ortalamamız: %100

Eğitim ZOOM üzerinden yapılmaktadır. Eğitim sonrası sınavı istediğiniz gün ve saatte alabilirsiniz.

Sınav ve eğitim ücreti $427 (%18 KDV dahil değildir.)

Ödemeyi yaptıktan sonra sınav öncesi size PeopleCert den bir eposta gelecek, sınava kayıt olmanız gerekecek. Sınav internet üzerinden uzaktan yapılacak. Sınavdan hemen sonra geçip geçmediğinizi öğreneceksiniz, ancak resmi kesin sonuç yaklaşık 3 gün sonra gelecek. Resmi kesin sonuç geldikten sonra sertifikanızı PeopleCert sitesinden görebilirsiniz, PDF olarak indirebilirsiniz.

Akredite misiniz?

Evet, Peoplecert tarafından akredite olan kuruluş içinde KALAYCI limited olarak bizi de görebilirsiniz.

Bakınız: https://www.peoplecert.org/ways-to-get-certified/offline?families=E53F765420614B518BA357AAB92C4320,39BF4BDDA8A14FE5BFC141F07F7D1E97

Maksimum Sınıf kapasitesi nedir?

Maksimum sınıf kapasitemiz 15 kişidir.

Minimum Sınıf Kapasitesi nedir?

Sınıf açmak için minimum katılımcı sayısı 4 kişidir.

Eğer sınıfa kayıt yaptırır ve minimum sınıf kapasitesine erişilmez ise isterseniz bir sonraki sınıfı bekleyebilirsiniz veya ücretiniz iade edilir.

Sizden (Orhan Kalaycı’dan) daha önce ders almıştım, EnUcuzSertifika.com da verilen eğitimler farklı mı?

Evet, farklı. EnUcuzSertifika.com ‘da odak noktası sınava hazırlanmaktır. Stratejimiz: Daha çok örnek soru çözmek üzerinedir. EnUcuzSertifika.com’da hem soruların nasıl hazırlandığının mantığı açıklanacak, her bir katılımcıdan en az 100 soru hazırlanması istenecek. Sınıf’da en az 500 örnek soru çözülecektir.

Bunun üniversite sınavına girerken yapılan ve sonra unutulan ezberlerden ne farkı var?

Orhan Kalaycı’nın verdiği eğitimlerden birine katılmışsanız, sınıfta ne kadar çok eğlendiklerini, gülerek, şakalar yaparak ders işlendiğini görürsünüz… İnsan öğrenme yönetimi olarak, eğlendiginde ve günlük yaşadığı hikayeler ile öğrenirse hem hızlı öğreniyor hem de kolay kolay unutmuyor…

ITIL 4 foundation hazırlık eğitiminde sınav ücreti ne kadar?

ITIL 4 sınavı ayrı olarak satılmamaktadır. Sınav ve eğitim birlikte ücreti $427.

İşim nedeniyle bazen acilen yurtdisina cikmam gerekebiliyor. O yuzden eger kayıt olduğum tarihte bir sorun cikarsa; sonraki uygun ilk egitim ve sinav tarihine erteleyebilirim degil mi?

Eğitimleri ve sınavları ertelemek mumkun; ertelemek istediğiniz eğitimden veya sınavdan 1 hafta oncesi haber verirseniz iyi olur.